ОСОБИСТА ТА СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НА 360°

Час трансформацій та єднання!
Місія
Перемога України на всіх фронтах: гуманітарному, соціальному, економічному, просвітницькому. Протидія наслідкам війни та щоденна відбудова прогресивної, успішної та найкомфортнішої країни для кожного мешканця та нащадків, а також просування нашої країни, як вдячного партнера та лідера на міжнародній арені.
Філософія
Змін не треба чекати — їх треба творити! Об’єднавши зусилля — отримаємо масштабніші результати. Разом відбудуємо квітучу Україну!
Вектор діяльності
Сканувати суспільство на 360 градусів та реалізовувати проєкти, які несуть комплексні зміни та втілюють інноваційні рішення, відповідаючи викликам сьогодення.
logo_color
Благодійний фонд «For my Ukraine» - це фонд-хаб, який об’єднує людей, ресурси, ідеї, можливості, щоб у синергії реалізовувати комплексні національні та міжнародні соціальні проекти.
Напрямки
Психологічна реабілітація
Психологічна реабілітація
Метою психологічної реабілітації є стабілізація та відновлення психічного здоров'я сімей, кризова терапевтична допомога в процесі переживання горя та втрати.
Детальніше
Гуманітарний напрямок
Гуманітарний напрямок
Це наш гуманітарний фронт - підтримка найменш захищених громадян України та тих, хто постраждав від повномасштабної військової агресії рф.
Детальніше
Проєкти
Всі проєкти
Команда
Сергій Москалюк sunflower_color
Сергій Москалюк
засновник фонду,
підприємець, активіст
 • Був активістом, що займався збереженням пам’яток архітектури (соціальний проєкт “Будинок Балабухи” 1890 р.).
 • Волонтер Червоного Хреста,
 • Евакуація понад 200 людей з Ірпіня та Бучі
 • Організація видачі гуманітарної допомоги на базі магазинів Novus (1000 тонн)
 • Розселення евакуйованих людей з будінку пристарілих з Димітровки (32 бабусі),
 • Організація складу гуманітарної допомоги в Києві (отримали допомогу понад 10 тис людей)
Нікіта Іщенко sunflower_color
Нікіта Іщенко
засновник фонду,
ІТ-спеціаліст, активіст
 • З 5 дня повномасштабної війни об‘єднав ресторанні мережі та організував обіди для МВС, ДСНС, волонтерів, центрів переселенців, центрів для літніх людей.
 • З 15 обідів в перші дні до 1200 порцій щоденно. Загалом за період забезпечив гарячим харчуванням понад 120 000 осіб, на суму більше ніж 9 000 000 грн.
 • Проїхав понад 6000 км окупованих територій для видачі гуманітарних наборів, медичних засобів.
 • Евакуював 120 домашніх тварин з окупованих територій Київської області.
 • Забезпечив паливом в кризові моменти підрозділи СБУ, ГУР, Прикордонні служби України, морпіхів, Повітряно-десантні війська та волонтерів. Загалом понад 15 тонн палива.
Евгеній Душкін sunflower_color
Евгеній Душкін
засновник фонду,
співвласник центру
для тварин “Dog City”,
film maker
 • Евакуював понад 200 людей з Ірпіня та Бучі.
 • Проїхав 4000 км окупованими містами, роздавав набори гуманітарної допомоги.
 • Врятував понад 150 тварин з окупованих територій.
Олег Хухашвілі sunflower_color
Олег Хухашвілі
засновник фонду,
зам директора по розвитку
мережі аптек АНЦ
 • З початком війни координує доставку медикаментів в Охматдит, центральний військовий госпіталь, Харківську лікарню No4.
 • За два місяці організовано поставки гуманітарних медикаментів на суму більше 1 млн. грн.
Команда фонду
«For my Ukraine»
Це група підприємців, спеціалістів, активістів, що об‘єднані спільними цінностями та метою - вільна, успішна, прогресивна Україна.

Свої навички, знання та досвід ми направляємо на розробку та реалізацію комплексних проектів з амбіційними стратегічними цілями та тактичними завданнями, налагодженими організаційними процесами та прозорою звітністю.
 
Команда фонду <br> «For my Ukraine»
Історія створення Фонду

Ми познайомились та згуртувались під час волонтерства в Товаристві Червоного Хреста України. Але великі організації, часом занадто бюрократичні та негнучкі, а тому час від ідеї до реалізації може затягуватись.

Так виникла ідея фонду, що буде працювати швидше, ефективніше, прозоріше та надасть змогу реалізувати усі наші задуми та проєкти.

Історія створення Фонду
Партнери

Ми застосовуємо файли cookies та інші технології для того, щоб запам'ятати Ваші уподобання та дізнатися, як саме Ви користуєтесь сайтом та взаємодієте з ним.

Використовуючи наш сайт, Ви також погоджуєтесь з умовами "Угоди користувача" та "Положення про обробку та захист персональних даних". Натискаючи "ПОГОДЖУЮСЬ", Ви надаєте згоду на обробку Ваших даних.